“Şöhretten nefret ediyorum. Büyük bir mola istiyorum.”

tofaşk

Global Mod
Global Mod
Gezegendeki en büyük pop yıldızlarından biri olan Adele, “Depom şu anda oldukça boş” diye itiraf ediyor. Adele, Münih'teki gösterilerinden önce röportajı yalnızca ZDF'ye verdi. Ağustos ayında 74.000 kişinin önünde kendisi için özel olarak inşa edilen pop-up arenada on kez oynayacak.

Bu aynı zamanda Adele'in memleketi Büyük Britanya'da da heyecana neden oluyor – İngiliz BBC'nin şimdi ZDF'nin Adele ile yaptığı özel röportajdan ayrıntılı alıntılar yapmasının nedeni de bu. Hayranlar için muhtemelen en büyük şok: Adele'in şu anda yeni müzik planının olmadığını söylemesi. Adele röportajda, “Tüm bunlardan sonra büyük bir ara vermek istiyorum ve başka yaratıcı şeyler yapmak istiyorum” dedi. “Biliyor musun, evde şarkı bile söylemiyorum. Bu ne kadar tuhaf?”

Adele'in genel olarak çok olumlu eleştiriler alan son albümü “30” 2021'de yayınlandı. Daha sonra iki yıl boyunca Las Vegas'taki lüks otel Caesar's Palace'ta çaldı: “Weekends with Adele”. Mafya esintili ışıltılı çöl şehrinde her biri 4.000 kişinin önünde 90 gösteri. Bu kesinlikle bir güçlük olabilir. Bu kasım ayında bitmeli. Örneğin bir performans sırasında Adele, onun tuhaf gurur mesajından rahatsız olan bir “hayranıyla” kavga etti. Adele izleyiciye “Saçmalama!” dedi. “Söyleyecek güzel bir şeyin yoksa çeneni kapat tamam mı?”

Günaydın Berlin
Bülten

Kayıt olduğunuz için teşekkürler.
E-postayla bir onay alacaksınız.

Büyük çıkışından önce, Adele'in hâlâ 2-31 Ağustos tarihleri arasında vereceği on Münih konserini, sitedeki bir İngiliz pub'ı ve cover grubu için kendi sahnesi de dahil olmak üzere üstün gösterileri tamamlaması gerekiyor. Yalnızca Adele sahnesindeki ekran 220 metre uzunluğunda, böylece 74.000 hayranın tamamı idollerine çok yakın hissediyor. Organizatörler Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi umuyorlar. Organizatör Marek Lieberberg'e göre biletlerin yüzde beşi hâlâ mevcut, fiyatı 79 ila 430 avro arasında.

Adele röportajda şarkılarına ve sesine bu kadar çok ilgi gösterilmesinden dolayı minnettar görünse de (Adele bunun “çılgın” olduğunu söylüyor), ünlü olmaktan nefret ediyor: “Şöhret yönünden kesinlikle nefret ediyorum” dedi Adele röportajda. .

Bazen ballad sireni olarak eleştirilen Adele, yakın zamanda pop eleştirmenleri tarafından bir kez daha şöhretle ödüllendirildi: Apple Music tarafından atanan bir jüri (Pharrell Williams ve Charli Times gibi pop meslektaşları da dahil) – “Pet Sounds” gibi ikonik plakların önünde. Beach Boys (20. sıra) ve Beatles “Revolver” (21. sıra). Daha sonra kendinize uzun bir mola verebilirsiniz.