Saksafoncu Andre Schnura EM hayranlarını çıldırtıyor – Berlin'e mi geliyor?

tofaşk

Global Mod
Global Mod
Bu saksafoncu tam bir ruh hali bombası; Andre Schnura'nın sosyal medya kanallarında paylaştığı Haberlara bakmanız yeterli.

Almanya'nın Macaristan'a karşı oynadığı Stuttgart'ta ve Pazar günü Almanya'nın İsviçre'ye karşı oynadığı Frankfurt am Main'de, Avrupa Şampiyonası hayran kitlesinin ortasında küçük bir podyumda duruyor, güneş gözlüğü ve futbol forması giyiyor Rudi'nin 9 numaralı Völler'iyle birlikte çalıyor ve tutuklama emrindeki “Duvara Dönüş”ü, Andreas Bourani'nin “Şerefe Bize, Bu Hayata” ve Bellini'nin tekrar tekrar “Samba de Janeiro”sunu çalıyor. EM hayranları çıldırıyor, dans ediyor, şarkı söylüyor. Videolar TikTok ve Instagram hesaplarında viral oluyor. Andre Schnura'nın TikTok'ta halihazırda 400.000'den fazla takipçisi var. “Bundan sonra birbirimizi her zaman sevelim” diye yazıyor.

Ve insanlar şu ruh halini kapıyorlar: “Avrupa Şampiyonası dünyanın gerçekte ne kadar havalı olabileceğini gösteriyor! Farklı kültürlere sahip birçok ulus, sevdikleri şeyi birlikte yapıyor!” diyor Instagram'daki bir yorumda. Veya: “Almanya en iyi ihtimalle Avrupa şampiyonu olacak, o dünya şampiyonu”, “Bu adam Avrupa Şampiyonası'nın ana karakteri” ve “Oğlum, sen çok havalısın!!!! Herkesi bir araya getiriyorsunuz, şu anda tam da ihtiyacımız olan şey bu! Şimdiye kadarki en iyi ruh hali!”

Peki Andre Schnura kimdir? Instagram'da kendisini bir düğün ve etkinlik saksafoncusu olarak tanımlıyor. “Ben sadece şu anda çok popüler olan Liste Şarkılarını çalmayı seven bir Müzisyenim
🙂
(Ben sadece güncel abartılı liste şarkılarını çalmayı seven bir müzisyenim),” diyor YouTube'da kendisi hakkında. Uzun bir Instagram gönderisinde şöyle yazıyor: “Şu anda olup bitenlerden dolayı tamamen şaşkınım ve sonsuz minnettarım.” Altı yıl boyunca öğretmenlik yaptığı müzik okulundan yeni bir TVÖD düzenlemesi nedeniyle birkaç gün önce istifa etti ve zaten öyleydi. şimdi nasıl devam etmesi gerektiğini merak ediyor.

EM saksofoncu Andre Schnura da yeni popülerliği kendisi için kullanıyor

Yeni popülerliği kendini tanıtmak için kullandığı için suçlanamaz, örneğin kendi markası olan çaldığı siyah saksafon için. Kendisi, arkadaşı ve şirketin ortak sahibi, bu yılın geri kalanında satılan her saksafon için 150 Euro'yu, tedavileri ve tedavileri finanse ederek, yardım malzemeleri ve bazen de son dilek satın alarak ağır hasta çocuklara yardım eden Toni Kroos'un vakfına bağışlamaya karar verdi. yerine getirilmiştir. Saksafon çalmayı yeniden havalı hale getirme hedefine çoktan ulaştı.

Zaten onu Berlin'e davet eden sesler var. Bir yorumcu Instagram'da yazıyor. “Eğer 'biz' kazanırsak onun Brandenburg Kapısı'nda oynamasından yanayım.”